Auta z Niemiec dla Ciebie

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od lat - zajmujemy się kupnem oraz sprowadzaniem tanich samochodów z Niemiec. Rocznie sprowadzamy ponad dwieście aut!

Tanie auta z Niemiec

Tanie auta z Niemiec to nasza specjalność! Jeśli zastanawiasz się nad sprowadzeniem auta, nie musisz już dalej szukać. Oferujemy profesjonalną i fachową pomoc w sprowadzaniu auta z Niemiec. Codziennie organizujemy wyjazdy, więc swoje upragnione auto będziesz miał pod domem szybciej niż myślisz. Nasze auta nie tylko są tanie ale również dobre i pewne! Dbając o cenę, dbamy również o jakość!

Kompleksowa usługa

 

Sprowadzamy tanie auta z Niemiec

Ale nie tylko! Również je wyszukujemy, transportujemy oraz sprawdzamy. Na miejscu ustalimy czy samochód  na pewno jest bezwypadkowy i czy jego historia została poprawnie udokumentowana, jak wygląda jego rzeczywisty przebieg i czy jego stan techniczny jest bez zarzutów. Sprowadzamy samochody z Niemiec tylko z pewnych i sprawdzonych źródeł, tak aby później ominąć przykre niespodzianki.

tanie auta z niemiec

Najważniejszy jest dla nas klient

O naszych klientów dbamy nie tylko przed i w trakcie transakcji, gwarantując jej bezpieczeństwo, ale również i po - gwarantując zwrot samochodu. Nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług, gdyż ich komfort, wygodA i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

Cenimy Twój czas, dlatego na Twoje zapytanie odpowiemy do maksymalnie 24h.

Również na naszym kanale na YouTube znajdziecie wiele przydatnych informacji oraz relacji z przeprowadzonych transakcji, a co za tym idzie - wielu zadowolonych klientów!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Zabieramy naszych klientów razem z nami na oględziny auta, tak aby później byli w stu procentach zadowoleni z zakupu. Na miejscu zapewniamy jazdę próbną oraz sprawdzenie stanu technicznego auta (naprawy blacharsko - lakiernicze, podnośnik, diagnostyka komputerowa), dokumentacji oraz historii samochodu. Pomożemy również wynegocjować dobrą cenę i zawrzeć umowę. Gdy transakcja będzie zrealizowana nie zostawimy Cie na lodzie - pomożemy Ci uzyskać tablice wyjazdowe wraz z ubezpieczeniem i będziemy Cie asekurować na autostradzie w drodze powrotnej do kraju, jeśli będziesz potrzebować naszej pomocy, bo liczy się dla nas zadowolenie klientów!

Co masz zrobić, jeśli chcesz sprowadzić tanie auto z Niemiec?

Tylko cztery kroki dzielą Cię od Twojego upragnionego samochodu! Po pierwsze skontaktuj się z nami - napisz o jakim samochodzie myślisz. Następnie my każdą ofertę pasującą do Twoich oczekiwań dokładnie sprawdzimy i Ci ją przedstawimy. Przygotujemy szczegółowy kosztorys tak abyś wiedział czego się spodziewać. Potem wspólnie pojedziemy na oględziny samochodu i jeśli będzie on spełniał Twoje oczekiwania, pomożemy Ci stać się jego właścicielem. Ostatni krok to rejestracja auta w Polsce - z tym też Ci pomożemy! Prawda że proste?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!